WIELKOŚĆ
Dziś jest: r.
Imieniny:
Jesteś na: AKTUALNOŚCI Ubiegłoroczne sukcesy zawodników...

Aktualności

Ubiegłoroczne sukcesy zawodników Gladio Niemce

Ubiegłoroczne sukcesy zawodników Gladio Niemce

09.01.2020

Od 2018 roku na terenie naszej gminy, a dokładnie w Niemcach działa klub Gladio Niemce – szkoła dla dzieci i dorosłych, prowadząca zajęcia z Brazylijskiego Jiu Jitsu i MMA – mieszanych sztuk walki. Założycielem oraz trenerem dynamicznie rozwijającego się klubu jest pan Michał Baran wielokrotny zdobywca tytułów mistrzowskich w BJJ w Anglii.

W marcu 2019 r. zawodnicy Gladio Niemce zadebiutowali w Mińsku Mazowieckim na Grand Prix Polski. Już w kwietniu brązowy medal w Amatorskiej Lidze MMA, imprezie gdzie startują młodzi zawodnicy z całej Polski, wywalczył Karol Kaliszyk. W kolejnej edycji, pod koniec maja swoje medale dołożyli Krystian Kasperek – brązowy, Daniel Brzozowski – brązowy i po raz drugi Karol, tym razem srebrny. Na kolejne sukcesy nie trzeba było długo czekać. We wrześniu srebrny medal zdobył Krystian Kasperek, a brązowy - Mariusz Wnuk. Podczas październikowej edycji turnieju Amatorskiej Ligi MMA w Lublinie trener Gladio Niemce, wspólnie ze swoimi wychowankami zainicjował pierwsze w Polsce zawody dziecięce Brazylijskim Jiu Jitsu . Warto dodać, że podczas tych zawodów Mariusz Wnuk zdobył kolejny medal.

Obecnie zawodnicy Gladio Niemce przygotowują się na zawody, które odbędą się na początku lutego. W ramach promocji tej niecodziennej dyscypliny sportu jaką jest Brazylijskie Jiu Jitsu pan Michał Baran w ferie zaprasza serdecznie dzieci i młodzież na darmowe treningi.

« Powrót
Urząd Gminy Niemce
ul. Lubelska 121, 21 - 025 Niemce
tel. 81 756 15 21, fax 81 756 17 90