AKTUALNOŚCI

ZAWIADOMIENIE O TERMINIE XLVIII SESJI RADY GMINY NIEMCE

Herb

Zgodnie z art. 11b ust. 2 i 3 ustawy o samorządzie gminnym z dnia 8 marca 1990 r. (t.j. Dz.U. z 2023 r., poz. 40) zawiadamiam, że w dniu 23.02.2023 r. odbędzie się XLVIII Sesja Rady Gminy Niemce....

WALENTYNKI W BIBLIOTECE

aktorzy na scenie

14 lutego 2023 r. w romantyczny, walentynkowy wieczór w Gminnej Bibliotece Publicznej w Niemcach odbył się występ kabaretu FiFa-RaFa. Dla naszych wyjątkowych gości wystąpili: Ola i Mateusz...

Pierwszy Gminny Kongres Przedsiębiorczości za nami

Siedząca grupa osób wysłuchująca prelekcji

Gminny Kongres Przedsiębiorczości to jedno z ważniejszych wydarzeń na terenie naszej gmin, jak i całego powiatu skierowane dla tego sektora gospodarki.

Ogólnopolski konkurs Sposób na Sukces - XXIII edycja

grafika a ogólna z napisem XXIII edycja ogólnopolskiego konkursu Sposób na Sukces

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie ogłasza XXIII edycję ogólnopolskiego konkursu Sposób na Sukces na najlepsze działania kreujące przedsiębiorczość na obszarach wiejskich.

II WOJEWÓDZKI TURNIEJ Grand Prix LZS W TENISIE STOŁOWYM O PUCHAR WÓJTA GMINY...

Tenisista stołowy uderzający piłkę

W najbliższą sobotę 18.02.2023 w Szkole Podstawowej w Niemcach odbędzie się II Wojewódzki Turniej Grand Prix LZS w tenisie stołowym o Puchar Wójta Gminy Niemce.

WYNIKI WYBORÓW SOŁECKICH Z MINIONEGO WEEKENDU

urna wyborcza i ręka wrzucająca kartę do głosowania

Szanowni Państwo, w dniach 10 - 12.02.2023 r. odbyło się 6 zebrań sołeckich, na których mieszkańcy wybrali sołtysów i rady sołeckie. Poniżej zamieszczamy wyniki.

1 ... 7 8 9 10 11 12 13 ... 216